Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI

DATU AIZSARDZĪBA

SIA NIKAL Travel
Mēs cienām mūsu klientu privāto dzīvi un pret datu aizsardzību un pret Jūsu personisko informāciju attiecamies ar vislielāko rūpību. Mēs augstu novertejam Jūsu uzticēšanos. Saskaņā ar mūsu lietotāja līguma nosacījumiem, Jūs piekrītat, ka Jūsu dati var tik izmantoti mūsu gramatvedības vai statistikas uzskaitē. Šie dati tiks izmantoti tikai informatīva nolūkā. Jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā brīdī ar tūlītēju lēmuma stāšanos spēkā. Informācija, kuru Jūs mums sniedzat, ir nepieciešama tikai darījuma noslēgšanai starp Jums un mūsu kompāniju. Mums šī informācija nepieciešama, lai izpildītu arī transportēšanas, pasūtījuma apstrādes, kā arī maksājuma apstiprinājuma pakalpojumus.
Jūsu sniegtā informācija tiek izmantota arī, lai informētu Jūs par procesu apstrādes progresu, par pakalpojumu izpildi u.t.t.. Mēs pastāvīgi atjaunojam informāciju par Jūs interesējošiem pakalpojumiem.

Mūsu rīcībā ir sekojoša informācija: Dati, kurus Jūs esat ievadījis mūsu mājas lapā, veicot rezervāciju vai noformējot pasūtījumu. Bez tam mēs saglabājam informāciju, kuru Jūs saņemt pa epastu. Lūdzam pievērst uzmanību, ka, ja Jūs atsakāties sniegt mums nepieciešamo informāciju, lai noformētu Jūsu pasūtījumu, mēs varam atteikties sniegt Jums pakalpojumu.

Automātiskie dati: Tāpat kā citas interneta adreses, arī www.nikal.cz saglabā informāciju par mājas lapas lietotāju. Tā tiek uzglabāta sīkdatnēs. Kad jūs apmeklējat vietni, sīkdatnes rada privāto pieeju bez nosaukuma un adreses. Šī pieeja tiek izmantota, piemēram, lai ievietotu  preces tiešsaistes iepirkšanās grozā, un palīdzētu veikt pirkumus internetā. Mēs neizmantojam šīs sīkdatnes, Jūsu pieeja mūsu vietnei tiek glabāta tikai brīdī, kamēr Jūs uzturaties šajā adresē. Ar šo sīkdatņu palīdzību mēs automātiski apstrādājam atsevišķu tehnisko informāciju, piemēram, IP adresi vai pārlūkprogrammu, kuru Jūs izmantojat.

Epasta kontakti: Informāciju par Jums mēs izmantojam tikai nolūkam sazināties ar Jums caur Jūsu epastu. Atsevišķos gadījumos mēs Jums izsūtām epastu ar lūgumu to apstiprināt. Informācija par Jūsu apstiprinājumu pēc tam automātiski tiek nosūtīta uz mūsu adresi, ja Jusu dators to atļauj.
Jūsu datu aizsardzība. Mēs pilnībā apzināmies, ka privāto datu aizsardzība ir ļoti svarīga. Tāpēc mēs veicam visus nepieciešamos pasākumus, lai aizsargātu jūsu personīgo informāciju no atklāšanas un nodošanu trešajām personām. Piemēram, mēs nepieļaujam datu pārsūtīšanu un veicam citus piesardzības pasākumus.

Jūsu NIKAL TravelMeklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2021 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik