Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI

TIESISKĀS NORĀDES UN ATSAUCES

SIA NIKAL Travel
SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064
Epasts: info@nikal-travel.lv
Web.: www.nikal-travel.lv
Komercdirektori:
Nils Flahs, Marija Ignatenko

Reģ. Nr.: LV 40103654933

Banka: Danske Bank A/S filiāle Latvijā
Bankas adrese: Cēsu iela 31/8, Rīga, LV-1012, Latvija
SWIFT kods: MARALV22
Konta nr.: LV45MARA2041000032229


Atbildība par interneta vietnes saturu: Šīs lapas saturs ir izvēlēts ar vislielāko rūpību. Taču mēs nevaram garantēt faktu pilnīgu pareizību un satura atbilstību.
Atbildība par vietnes saturu: Šo lapu saturs tika izvēlēts īpaši rūpīgi. Tomēr mēs nevaram garantēt satura precizitāti, pilnīgumu un aktualitāti. Kā pakalpojumu sniedzējs saskaņā ar Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma 7. paragrāfa 1. rindkopu mēs atbildam par šo lappušu saturu atbilstoši vispārīgiem likumiem. Saskaņā ar Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likuma 8.–10. paragrāfu mums kā pakalpojumu sniedzējam tomēr nav pienākuma kontrolēt vai atkarībā no apstākļiem jāpēta iesniegtā vai saglabātā informācija, kas liecina par pretlikumīgu darbību. Šie noteikumi neskar pienākumu dzēst vai bloķēt informācijas lietošanu atbilstoši vispārīgiem likumiem. Tomēr ar to saistītā atbildība ir iespējama tikai kopš brīa, kad kļūst zināms par konkrēto likumpārkāpumu. Ja uzzināsim par attiecīgo likumpārkāpumu, mēs nekavējoties dzēsīsim attiecīgo saturu.

Atbildība par saitēm: Šī tīmekļa vietne ietver saites uz ārējām trešo personu tīmekļa vietnēm, kuru saturu mēs neietekmējam. Šādu vietņu saturs nekādā veidā nav mūsu īpašums, un attiecīgi – mēs neuzņemamies atbildību par to. Par šādu vietņu saturu atbild tikai to īpašnieks. Vietnes, kuru saites tiek izvietotas, saites izvietošanas brīdī tika pārbaudītas, lai pārliecinātos par iespējamiem likumpārkāpumiem. Saites izvietošanas brīdī pretlikumīgu saturu konstatēt nav izdevies. Tomēr bez konkrētām likumpārkāpumu pazīmēm nav iespējams pastāvīgi uzraudzīt saturu vietnēs, uz kurām tiek izvietotas saites. Ja uzzināsim par likumpārkāpumu, mēs nekavējoties dzēsīsim šādas saites.

Autortiesības: Vietnes operatora sagatavotais saturs un darbi tiek aizsargāti saskaņā ar Vācijas Autortiesību likumu. Trešo personu materiāli kā tādi ir atzīmēti. Kopēšanai, apstrādei, izplatīšanai un realizēšanai jebkurā formā ārpus autortiesībām ir nepieciešama autora rakstveida piekrišana.  Materiālu lejupielāde no šīs vietnes un to kopēšana ir atļauta tikai privātai, nekomerciālai izmantošanai. Vietņu operatori dara visu iespējamo, lai tiktu ievērotas citu personu autortiesības, kā arī izmanto patstāvīgi izveidotus darbus vai darbus, kuriem nav nepieciešamas licences.

Informācijas aizsardzība: Ja mūsu vietnēs tiek iegūti personas dati (piemēram, uzvārds, adrese vai elektroniskā pasta adrese), tas pēc iespējas ir jāveic brīvprātīgi. Piedāvājumu un pakalpojumu izmantošanai iespēju robeās personas dati nav nepieciešami. Vēršam jūsu uzmanību uz to, ka datu sniegšana tīmeklī (piemēram, elektroniskā pasta sarakstē) var radīt grūtības drošības nodrošināšanā. Pilnīga datu aizsardzība pret trešo personu piekļuvi tiem nav iespējama. Trešajām personām ar šo ir aizliegts izmantot izejas datu ietvaros publiskotu kontaktinformāciju, lai piegādātu reklāmu vai informācijas materiālus, kas nav nepārprotami pieprasīti. Vietņu operatori patur sev tiesības veikt tiesiskus pasākumus nepieprasītu reklāmas materiālu, piemēram, mēstuļu, piegādes gadījumā.Tehniskā izpilde:

Abele Informatik, EDV-Systemhaus

Internetvietne:www.abeleinformatik.deMeklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2021 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik