Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI

VISBIEĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Mūsu kosultanti atbildēs uz Jūsu jautājumiem!
1. Ar kādu valūtu var norēķināties Turcijā, Spānijā, Taizemē un AAE?
Turcijas oficiālā valūta ir Turcijas lira. Taču visus maksājumus var veikt arī ASV dolāros un Eiro. Mēs iesakām braucienā ņemt līdzi bankas karti (Visa, Mastercard). Daudzvalūtu bankomātos Turcijā var izņemt gan Eiro, gan Turcijas liras, gan ASV dolārus. Spānijā tāpat arī Latvijā oficiālā valūta ir Eiro. Taizemē vietējā valūta ir Taizemes Bats (Baht). Naudu var mainīt uz vietas pirms vai pēc brauciena. AAE vietējā valūta ir dirhams (AED). Vislabāk ir mainīt naudu valūtas maiņas punktos. Dirhama kurss attiecībā pret ASV dolāru ir palicis nemainīgs jau vairāk nekā 10 gadus un ir 3,65 DHS pret 1 $. Samaksa par precēm un pakalpojumiem tiek veikta dirhamos, bet daudzi veikali pieņem arī ASV dolārus. Lielākā daļa no viesnīcām un iepirkšanās centriem pieņem American Express, Master Card, Visa un Diners club kredītkartes.

2. Cik lielu bagāu var pārvadāt lidmašīnā bez maksas?
Katrs pasaieris var parvadāt  bez maksas 1 bagāas vienību, kuras svars nepārsniedz 20 kg., kas jānodod. Tāpat katram pasaierim ir atļauts lidmašīnā parvadāt vienu rokas bagāas vienību, kuras svars nepārsniedz 8 kg un izmēri ir ne lielāki kā 20x40x50 cm. Par papildus samaksu ir iespējams pārvadāt arī papildus bagāu, samaksa un izmērs ir atkarīgs no aviokompānijas noteikumiem.

3. Vai var ceļot kopā ar bērniem?
Tā kā mūsu uzņēmuma ceļojuma programmas ir īpaši orientētas uz ekskursijām un aktīviem maršrutiem, ir iespējama ceļošana ar bērniem ne jaunākiem par 12 gadiem.

4. Kā ir jāveic samaksa par ceļojumu?
10 dienu laikā pēc rezervācijas veikšanas ir jāveic priekšapmaksa 25% apmērā no kopējās ceļojuma vērtības. Atlikusī summa ir jāapmaksā ne vēlāk kā 45 dienas pirms ceļojuma sākuma. Ja līdz ceļojuma sākumam ir atlicis mazāk nekā 45 dienas, tad ir jāapmaksā visa ceļojuma vērtība nekavējoties. Apmaksu var veikt ar bankas pārskaitījumu vai pastā, nepieciešamie dati ir norādīti rezervācijas apstiprinājuma dokumentā. Apmaksu par ceļojumu var veikt arī Jūsu darba devējs.

5. Vai tūroperators SIA Nikal Travel ir apdrošināts pret bankrotu?
Jā, pēc 2010. gada 13. aprīļa Ministru kabineta noteikumiem Nr.353 tūroperatoram ir jābūt apdrošinātam ar klientu iemaksātās naudas drošības garantiju. SIA NIKAL Travel ir garantija, kas apliecina, ka tūroperators ir apdrošināts un uzņēmuma bankrota vai maksātnespējas gadījumā spēs atmaksāt klientiem iemaksāto naudu par neizpildītajiem pakalpojumiem.

6. Cik daudz kabatas naudas ieteicams ņemt līdzi braucienā?
Tas atkarīgs no klienta vēlmēm un interesēm, mēs nevaram ieteikt konkrētu summu. Tāpēc mēs iesakām paņemt līdzi bankas maksājumu karti, ar tās palīdzību varēsiet izņemt nepieciešamo naudas summu suvenīriem kādā no daudzvalūtu bankomātiem. Mēs iesakām ņemt līdzi papildus naudu, lai nopirktu dzērienus, suvenīrus, iedotu dzeramnaudu apkalpojošajam personālam un papildus ekskursijām brīvajā laikā (pēc Jūsu vēlmēm, lai tajās piedalītos). Visas ekskursijas, kuras ir minētas ceļojuma aprakstā, ir iekļautas ceļojuma cenā.

7. Kā notiek pusdienošana ceļojuma laikā?
Jūs varat pasūtīt pusdienas Turcijā uz vietas pie mūsu vietējā grupas vadītāja.

8. Vai, braucot uz Turciju, ir nepieciešama vīza?
Latvijas pilsoņi uz Turciju var ceļot bez vīzas. Kā tūristam Turcijā ir atļauts uzturēties līdz 30 dienām 180 dienu laikā. Pasei ir jābūt derīgai ne mazāk ka 6 mēnešus pēc ceļojuma beigu datuma Turcijā. Nepilsoņiem ir nepieciešams iepriekš noformēt elektronisko e-vīzu mājas lapā: https://www.evisa.gov.tr/en/. Vīzu vajag izprintēt un paņemt līdzi ceļojumā! Pasei ir jābūt derīgai ne mazāk kā 6 mēnešus pēc pieprasītas vīzas derīguma termiņa beigām. Pilsoņiem ar ārzemju pasēm ir jabūt līdzi identifikācijas kartēm, kuras apstiprina uzturēšanās atļauju Latvijā. Detalizētāku informāciju var iegūt Turcijas vēstniecībā Rīgā vai LR Ārlietu ministrijas mājas lapā: www.mfa.gov.lv.

9. Vai, braucot uz Spāniju, ir nepieciešama vīza?
Latvijas pilsoņiem nav nepieciešama vīza uz Spāniju. Pasei jābūt ar minimālo derīguma termiņu vismaz 3 mēneši pēc ceļojuma beigām. LR nepilsoņiem nav nepieciešama vīza, ceļojot uz Spāniju ar uzturēšanās termiņu (līdz 90 dienām sākot ar pirmo iebraukšanas dienu Spānijā). Tiem tūristiem, kuriem ir uzturēšanas atļauja Latvijā, ir bezvīzu iebraukšana (līdz 90 dienām sākot ar pirmo iebraukšanas dienu Spānijā). Pasei jābūt ar minimālo derīguma termiņu vismaz 3 mēneši pēc ceļojuma beigām.

10. Vai, braucot uz Taizemi, ir nepieciešama vīza?
Latvijas pilsoņiem ir nepieciešama Taizemes vīza, kuru var noformēt pēc ierašanās Taizemē, lidostā (Visa on arrival), ja plānotais uzturēšanās ilgums ir ne ilgāks kā 15 dienas. Ja plānotais uzturēšanās ilgums ir ilgāks kā 15 dienas, tad tā ir obligāti jānoformē iepriekš līdz izlidošanai no Rīgas Taizemes vēstniecībā Oslo, Norvēģijā. Pilsoņa pases atlikušajam derīguma termiņam ir jābūt ne mazākam kā 6 mēnešiem (skaitot no dienas, kad ceļojums beidzas).
Krievijas pilsoņiem tūrisma nolūkā var iebraukt Taizemes teritorijā bez vīzas un uzturēties līdz 30 dienām. Pases atlikušajam derīguma termiņam ir jābūt ne mazākam kā 6 mēnešiem (skaitot no dienas, kad ceļojums beidzas).
Latvijas nepilsoņiem Taizemes vīza ir obligāti jānoformē iepriekš līdz izlidošanai no Rīgas Taizemes vēstniecībā Oslo, Norvēģijā. Nepilsoņa pases atlikušajam derīguma termiņam jābūt ne mazākam kā 6 mēnešiem (skaitot no dienas, kad ceļojums beidzas). Jaunākā informācija ir atrodama LR ārlietu ministrijas mājaslapā: www.mfa.gov.lv un Taizemes vēstniecības Norvēģijā mājaslapā: www.thaiembassy.no.

11. Vai, braucot uz AAE, ir nepieciešama vīza?
Ieceļošanai AAE Latvijas pilsoņiem obligāti ir jāsaņem bezmaksas vīza, kuru var noformēt uz robeas, iebraucot AAE. Vīzu nav iespējams iegūt, ja pasē ir Izraēlas vīza vai zīmogs par Izraēlas robeas šķēršošanu. LR nepilsoņu pasu īpašniekiem vīzu iegūšana/ noformēšana nav iespējama!
Precīzāku informāciju par AAE Jūs varēsiet atrast LR Ārlietu Ministrijas mājas lapā: http://www.mfa.gov.lv/lv/KonsularaInformacija/celodrosi/ vai AAE Vācijas vēstniecības mājas lapā: http:/http://www.uae-embassy.ae/Embassies/de. Krievijas pasu īpašniekiem ir nepieciešams noformēt vīzu pirms brauciena. Vienreizējā tūristu vīza tiek izsniegta uz 30 dienām. 

12. Kādi dokumenti ir nepieciešami ārzemju braucienā?
Braucienam uz Turciju ir nepieciešama pase, kuras derīguma termiņš ir ne mazāks kā 6 mēneši pēc ceļojuma beigu datuma. Identifikācijas kartes izbraukšanai ārpus Eiropas savienības nav derīgas. Nepilsoņiem ir nepieciešama pase, kuras derīguma termiņš ir 6 mēneši pēc ceļojuma beigu datuma. Krievijas pilsoņu pasei ir jābūt derīgai 6 mēnešus (skaitot no dienas, kad ceļojums beidzas). Uz Spāniju Jūs varat ceļot gan ar pasi, gan ar identifikācijas karti. Dokumentam ir jābūt derīgam uz visa brauciena laiku.  Līdzi ir jābūt arī derīgai ID kartei. Krievijas pasei ir jābūt derīgai vismaz 3 mēnešus pēc ceļojuma beigām.

Ieceļošanai AAE ir jābūt līdzi pase ar minimālo derīguma termiņu vismaz 6 mēneši pēc ceļojuma beigām.
Krievijas pasei jābūt derīgai vismaz 6 mēnešus no ierašanās dienas valstī.

13. Vai ir iespējams piedalīties papildus ekskursijās, kas nav iekļautas ceļojuma programmā?
Ir iespējams piedalīties citās ekskursijās, kas nav iekļautas ceļojuma programmā, ja vien to atļauj laiks un citi apstākļi. Sīkāku informāciju par cenām un iespējam Jums sniegs mūsu vietējais tūroperators Turcijā. Papildus ekskursijas nav iekļautas SIA “Nikal Travel” standarta ceļojuma programmā un tiek organizētas brīvajā laikā.Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2021 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik