Meklēt:

PAR MUMS MŪSU MARRUTI NOTEIKUMI KONTAKTI
 
PAR MUMS 

NIKAL Travel SIA

Prieks ceļot jau vairāk kā 15 gadus...

Atpūta un piedzīvojumi kompānijai NIKAL Travel ir pirmajā vietā.
Uzņēmums NIKAL Travel s.r.o. ir dibināts pirms 15 gadiem
Lesnā (Čehijā). Šobrīd NIKAL TRAVEL GROUP ietilpst filiāles,
kas atrodas Čehijā, Slovākijā, Horvātijā, Slovēnijā, Serbijā,
Igaunijā un Latvijā. Ir plānota arī jaunu filiāļu atvēršana citās valstīs.


Kompānija SIA NIKAL Travel nodarbojas ar augstvērtīgu ceļojumu
organizēšanu uz Turciju un Spāniju. Tāpat mēs specializējamies atpūtas
braucienu organizēšanā uz kūrortiem Ungārijā. Neatkarīgi no Jūsu
ceļojuma galamērķa mēs izvēlamies tikai augstākās klases viesnīcas
un piedāvājam klientu apkalpošanu visaugstākajā līmenī. Vēl bez tā
mūsu pieredzējušie gidi piedāvā aizraujošas ekskursijas uz vietas.

Mūsu ceļojumus ir viegli saplānot, pateicoties čarterreisiem tieši no Rīgas.
Neatkarīgi no izvēlētās valsts ekskursijas tiek organizētas drošos un
uzticamos autobusos, tāpēc mēs garantējam, ka pārbraucienu laikā Jūs
nenogursiet. Jūs bez satraukuma sasniegsiet katru nozīmēto mērķi.

Nils Flahs
SIA NIKAL Travel
vadītājsNils Flahs
SIA NIKAL Travel
vadītājs
Ar mūsu piedāvātajām cenām ceļojumā var doties ikviens! 
Pateicoties ilggadējai sadarbībai ar mūsu partneriem un sponsoriem, mēs varam piedāvāt visizdevīgākās cenas un labāko kvalitāti mūsu ceļojumiem. Ja Jūs ar mums vēl neesat iepazinies, pārbaudiet mūs praksē! Palutiniet sevi, pasūtiet ceļojumu mūsu kompānijā un Jūs nešaubīgi varēsiet ļauties savam sapņu ceļojumam! Lielisku atpūtu Jums novēl

NIKAL TRAVEL KOMANDA
Daas no daudzām atsauksmēm un pateicībām, kuras izteiktas mūsu klientu vēstulēs:
Mēs sakām sirsnīgu paldies Jūsu firmai par interesanto, lieliski organizēto ceļojumu pa skaisto Spāniju - Madride un Barselona - Katalonijas pērles (Barcelona-Madrid-Valencia) no 16.11. līdz 23.11.2015 Redzējām visu, kas bija paredzēts programmā, izmantojām arī papildu piedāvājumus-Flamenko vakaru un ironu un Figeresu ar neaizmirstamo gleznotāja S.Dalī Teātra muzeju. Brīvajā laikā Madridē paguvām pāris stundu būt Prado muzejā, kur aplūkojām galvenokārt Goijas un El Greko darbus. Fascinēja Barselona ar neaizmirstamo Gaudi baznīcu Sagrada Familia un parku.
Valensijā mūsu brīvajā laikā vērojām spāņu dejas, ko izpildīja dejotāju kolektīvi no Aragonas. Par labo noskaņu autobusā, rūpēm par mūsu informētību un drošību ekskursijās īpašs paldies mūsu grupas vadītājam ANDRIM URTĀNAM!


Jūsu pastāvīgās klientes (arī Turciju iepazinām ar Nikal Travel)
Daina Tursa un Zenta Staričenkova
Biju ceļojumā oktobra beigās 27.10.2015-03.11.2015. Man bija patīkama atpūta. Ļoti palaimējās, ka tikos ar divām burvīgām gidēm Viktoriju Maniju un Elīnu Šatrovsku. Meitenes bija satriecošas, mīļas, laipnas, sirsnīgas,atklātas un pretimnākošas. Ļoti interesanti stāstīja un visur un vienmēr palīdzēja. Jums ļoti paveiksies, ja tiksiet pie viņām. Saka pareizus vārdus īstajā vietā un īstajā laikā. PALDIES!!!

EdvīnsBijām ceļojumā Turcijas Rivjēra no 20.10.2015-27.10.2015. Vēlamies teikt lielu paldies par jauko atpūtu, interesantajām ekskursijām, kur viss bija noorganizēts līdz pat pēdējam sīkumam. Ļoti patika gida Alī sniegums, kurā ieguvām izsmeļošu un daudzpusīgu informāciju. Viennozīmīgi esiet ieguvuši klientus citiem ceļojumiem! :)

Laura un IraBijām ceļojumā Madride un Barselona (Katalonijas pērles) 2015.gada 06.04 - 13.04. Mūs sagaidīja, pavadīja un kopā ar mums bija Jūsu pārstāvis Andris. Izsakām vislielāko pateicību par viņa iejūtību, atsaucību, izpalīdzību, zināšanām un enerģiju, kuru viņš ieguldīja, lai šis ceļojums mums būtu pozitīvu emociju pilns un ilgi paliktu atmiņā. Kaut vairāk būtu tik atsaucīgu un patīkamu cilvēku, kas savu darbu pilda pēc labākās sirdsapziņas un no visas sirds.

Visas grupas vārdā Ausma Druvaskalna un Vizma KārkliņaBijām jaukā braucienā pa Spānijas pilsētām no 13. aprīļa līdz 20. aprīlim. Daudz labu un pozitīvu iespaidu. Paldies par ceļojumu un izvēlēto maršrutu! Īpaša pateicība atsaucīgajam un gādīgajam gidam Andrim Urtānam, kurš pavadīja grupu interesantajās ekskursijās un iekārtoja jaukās viesnīcās. Sirsnīgs paldies arī visām gidēm uz vietas Spānijā! Ļoti interesants ceļojums! Liels paldies!

Marija un GunārsSakām paldies par jauko ceļojumu uz Spāniju! Labus vārdus gribam teikt arī par jauko grupas vadītāju Andri Urtānu! Vēlreiz paldies!

Ceļotājas- Anda un TabitaVēlos pateikties Jūsu firmai par brīnišķīgo ceļojumu š. g. 2. aprīlī uz Turciju un jaukajai gidei Janai. Viss bija super!

RamonaVēlos teikt lielu paldies par bezgala skaisto ceļojumu uz Turciju  maršrutā LIKIJA no 02.04.-09.04. Ļoti labi organizēts  pasākums.  Abi ar vīru priecājamies, ka mūsu grupai gids bija  Murats. Mums netraucēja stāstījums krievu valodā, jo bija ļoti profesionāls sniegums, daudzpusīga un  izsmeļoša informācija.  Tikai Turku nakts priekšnesumi gan varēja būt augstākā mākslinieciskā līmenī.  Izskatās, ka esiet ieguvuši mūsu personās  klientus turpmākiem ceļojumiem. Priecāsimies par ceļojumu piedāvājumiem  2016. gadā.

Juta un EdgarsVēlos no sirds pateikties mūsu grupas vadītājam Andrim Urtānam par sirsnību un iejūtību visa ceļojuma laikā. Novēlu Andrim jaukus ceļojumus un tikai zinātkāras grupas!

Ar cieņu -Maija Kajaka

Līkijas tūre  02-09.04.2015 bija brīnišķīga. Ļoti laba gide, kas sniedza informāciju ne tikai par apskatāmajiem objektiem, bet arī par Turciju vispār - ekonomiku, izglītību, kultūtu, svētkiem, sadzīvi.Viesnīcas - lieliskas, ēdiens - neatvairāms, ne tikai liela izvēle, bet arī viss loti garšīgi. Daudz interesantu objektu, daudzveidīga programma - vēsturiski objekti, dabas objekti, vietējā kultūra, raošana, tai skaitā ādas iztrādājumu razotne, kur pilnīgi noteikti jāieplāno pirkums. Paldies!


Ingūna
Burvīgas vietas, daba un ļoti labas viesnīcas.

Dzidra
Es vēlos pateikties par brīnišķīgo braucienu uz Turciju, 8 dienas biju pasakainajā Likijā. Es ar draudzeni Mudīti bijām Turcijā no 08.10 - 15.10, autobusā mēs bijām 43 (!) cilvēki, bet tas bija īsts kolektīvs, neviens nekavēja, nebija neapmierināto, visi bija ļoti draudzīgi, kaut vecums bija no 19 – 81, viesnīcas bija perfektas. Mēs ļoti pateicamies mūsu gidiem AHMEDAM - cilvēks enciklopēdija, inteliģents, interesants un ALLAI. Sveiciens viņiem! Viena lieta par ko vajadzētu pārdomāt - ja cilvēks nebrauc uz maksas ekskursiju, vajadzētu organizēt ērtāku viņu atvešanu uz viesnīcu - bija tādi aizrādījumi. Negaidīju, ka viss bus tik jauki! Gaidīsim uzaicinājumus nākošajiem braucieniem, bet ,protams, ar atlaidēm - esam pensionāri!


KristinaEsmu atgriezusies no ceļojuma pa Turciju. Un gribu pateikt paldies ''Ievai'' par izdevīgo piedāvājumu un tūrisma firmai ''Nikal Travel'' par jauko ceļojumu. Tā kā Turcijā nebiju bijusi, mani ieinteresēja piedāvātais daudzpusīgais ceļojuma maršruts. Un neapšaubāmi arī pievilcīgā cena. Un nojauta, ka būs labi, mani nepievīla. Tā arī bija. Redzēju daudz, dzīvoju labās viesnīcās, septembra beigās izbaudīju vēl arī dienvidu sauli un peldēšanos Vidusjūrā. Ar šiem un citiem iespaidiem, atmiņām un jauku noskaņojumu, nu varu soļot cauri mūsu ziemai. Domāju, ka izmantošu vēl kādreiz ''Nikal Travel'' piedāvājumus. Paldies!


IvetaTikko atgriezos no šī jaukā ceļojuma ''Apkārt Likijai''. Šā ceļojuma mērķis nebija gulēt smiltīs un peldēties, bet gan iepazīties ar daļu no Turcijas.Vietējie gidi bija kopā ar mums visu uzturēšanās laiku un sniedza plašu informāciju par savu zemi un tās vēsturi. Katram pērkot ceļazīmi ir jāizvērtē ko vēlas- redzēt vai atpūsties jūrmalā. Mums bija papildus piedāvājums ''ekskursiju pakete'', kurā ietilpa arī pusdienas, tā kā bijām pārēdušies no 3 x ēdināšanas , vakariņas, ja būtu zinājuši, varējām neņemt. Ēdieni bija savdabīgi, bet garšīgi, atbilstoši turku gaumei. Paldies kompānijai ''NIKAL TRAVEL'' par jauko ceļojumu un gaidīšu jaunu piedāvājumu, varbūt, ka tur būs piedāvājums iepazīšanos ar Ēģipti.


ValdaPaldies par skaisto ceļojumu Likija Pavasaris 2014.(19.03.2014-26.03.2014). Izjutām patiesas rūpes par mūsu atpūtu. Īpašu paldies gribam nodot mūsu gidam Murtam. Viņa zināšanas un oratora talants ne mirkli neļāva garlaikoties. Un protams bez mūsu latvijas puiša Vladislava ceļojums nebūtu pilnīgs. Liels paldies viņam par darbu. Spēki atjaunoti- jādodas ikdienā! 

Paldies sakām abas - Anita un Māra 
Paldies CELLBES un NIKAL Travel par Turcijas Rivjēru! Esmu bezgala priecīga, ka izmantoju šo iespēju. Ļoti pārdomāta vispusīga programma, teicams grupas vadītājs (Ahmets), labi dzīvošanas apstākļi viesnīcās. Daudz iespaidu un vislabākās atmiņas par šo braucienu. Vēlreiz - paldies.

Ilze ĻutaEsam sajūsmā par redzēto un piedzīvoto Likijā (2014.gada 8. - 15.aprīlis)!
Programmā iekļauti visā pasaulē ievērību ieguvuši apskates objekti, kas pats par sevi saprotams ir noteicošais ceļojuma izvēlē. Esam ļoti apmierināti ar piedāvāto ekskursiju programmu, darba organizāciju, transportu, ēdināšanu un piedāvātajiem izklaides pasākumiem ceļojuma laikā. Dabā redzējām vienu no lielākajām arheoloģisko izrakumu vietām pasaulē Efesu. Tas bija neaizmirstams piedzīvojums! Kārtējo reizi pārliecinājāmies cik lietderīgi iekļaut ceļojuma maršrutā raošanas – tirdzniecības uzņēmumus. Uzņēmumu apskate ne tikai paplašina izprati par izstrādājumu izgatavošanas procesu, bet sniedz iespēju šos izstrādājumus iegādāties tieši no raotāja. ēl, ka tikai ekskursijas noslēgumā apguvām tirdzniecības īpatnības (cenas, pirkuma vērtības noteikšanu, „kaulēšanos”).

PALDIES Jums!
P.S. Gaidām piedāvājumu rudens ziemas sezonai!


Veronika Skrimble un Rudolfs SkrimblisLabdien!
Liels paldies par skaisto ekskursiju uz Antāliju (Turcijas dienviddaļu no 15.04.- 22.04.). Turcijā viss bija noorganizēts ļoti labi, sevišķi patika turku gids Taner, kas patiesi mīl savu dzimteni un savu darbu, viņš mums sniedza atbildes uz visiem mūsu jautājumiem. Agnese mums tulkoja latviešu valodā, palīdzēja , ja ko vajadzēja. Ļoti laba komanda. Velreiz paldies par labo atpūtu! Redzējām mēs ļoti daudz.


Jautrīte SiliņaTurcija-Rivjēra
Izsakām lielu paldies mūsu profesionālajam tūristu gidam Nazmi Daģli par jauko ceļojumu un interesanto, izsmeļošo stāstījumu par Turciju! Par jauko uzņemšanu , par laipnību. Un esam gatavas lidot atkal uz Turciju ekskursijā pie šī gida. Novēlam Nazmi veselību un palikt tādam pašam jaukam kā līdz šim.


Ar cieņu, 26. autobusa tūristes : Inta Sidenko un Maijrita Nordena. 14.05.2014, LiepājaLiels paldies par jauko ceļojumu pa Turciju 22.10.2014 - 29.10.2014, un īpašs paldies mūsu jaukajai gidei Elīnai Šadrovskai.

Olga un Jānis no KrāslavasLiels paldies par brīnišķīgo ceļojumu uz Turciju “Apkārt Likijai”! Lai gan grupā bija lielākā daļa pensionāru, bet grupa bija ļoti draudzīga un forša. Grupas vadītāji Tanner un Agnese bija lieliski. Skaista daba, komfortablas viesnīcas un laikapstākļi bija piemēroti mūsu veselības stāvoklim. Viss bija ideāli!

Anda GrīnvaldaEs jau pamazām kļūstu par Jūsu “Nikal Travel” fani un pastāvīgo klientu ( varētu teikt pat par pastāvīgo fani). 2014. gada maija mēnesī biju Jūsu organizētajā ekskursijā uz Turciju, tagad rudenī kopā ar vīru bijām Spānijā. Organizācija pēc 10 baļļu sistēmas uz “10”.

Anita


Paldies par burvīgo ceļojumu 05.11.2014 - 12.11.2014 apkārt Likijai. Grupa bija jauka un mūsu gides brīnišķīgas. Ar Jūsu starpniecību vēlamies izteikt pateicību tūrisma operatora “Thistle Travel” gidēm Allai un Viktorijai par lieliski novadīto ekskursiju, un autobusa šoferītim Salī par meistarīgu braucienu.

Helga un Juris  Liels paldies par jauko ekskursiju!  Tā bija ļoti, ļoti jauka. Ekskursijā biju no 19. novembra līdz 26. novembrim. Maršruts Likija. Mums bija burvīgi gidi Avni un Agnesīte. Tik daudz redzējām . Man ļoti patika. Ja radīsies izdevība, atkal izmantošu šīs aģentūras piedāvājumus.

ValdaLabdien “Nikal Travel” pārstāvjiem Latvijā! Vēlos Jums pateikties par burvīgo ceļojumu pa Turciju-Kapadokiju ! Šajā braucienā guvu ļoti bagātus un kontrastainus iespaidus, proti - ielidojām Antālijā-vasarā, tālāk devāmies uz Kapadokijas reģionu,kur mūs sagaidīja īsta ziema (?) un atkal uz Antāliju, Alāniju atpakaļ vasarā. Daudz redzējām, iepazinām Turciju un turku tradīcijas, kas bija ļoti interesanti. Un liels, liels paldies grupas vadītājai Allai Blaevičai un vietējai turku gidei Viktorijai Mania par sirsnību, laipnību un nenogurstamību ar mums strādājot! Ceru uz tikšanos citos ceļojumus. Paldies!

Ar cieņu Zanda  
Paldies par piedāvātajiem braucieniem pavasarī uz Turciju un tikko  Spāniju! Ļoti laipni, rūpīgi un gādīgi gidi (Spānijā Andris Urtāns), draudzīgas grupas, labas viesnīcas un patīkama atpūta. Paldies arī par dāvanu - pludmales dvieļiem.

Rudīte Bijām šī gada no 26.11.2014-03.12.2014 ceļojumā ”Turcijas Rivjēra”. Liels paldies SIA “Nikal travel” un it sevišķi gidiem Allai un Elhanam! No visas sirds iesakām izmantot  SIA “Nikal travel” pakalpojumus, nenoēlosiet!

Lesja un Aivars 

Meklēt:
Kontaktinformācija

SIA Nikal Travel
Dzelzavas iela 117
Rīga, LV-1021
(ADRESE TIKAI PASTAS SAŅEMŠANAI)

Tālr. +371 66119484
E-pasts: info@nikal-travel.lv


Pārstāvis Nikal Travel Baltijā:
Ehitajate 114
Tallina, 13517
Igaunija
Tālr. +372 6640064

 

Darba laiks67660404

Pirmdiena – Piektdiena no plkst. 9.00 līdz 19.00
Sestdien no plkst. 10.00 līdz 15.00

Pakalpojums nav bezmaksas, tarifs ir atkarīgs no
Jūsu telefona operatora. Mēs priecāsimies par Jūsu zvanu.
Esam pārbaudījuši īpaši Jums!

+ Uzticamība
+ Laipnība
+ Kompetence

Klientu apmierinātība
----------------------------
kopējā atzīme: 4,51

Uzdāviniet arī Jūs mums
savu uzticību!


Par mums | NIKAL ceļojumi | Jaunumi | Biei uzdotie jautajumi | Noteikumi | Palīdzība
Kontakti | Tiesiskās norādes | Datu aizsardzība


2021 NIKAL Travel. All Rights Reserved. made by Abele Informatik